TP-LINK MC220L

TP-LINK Convertor TP-LINK MC220L, RJ45 1000M la slot SFP 1000M, MiniGBIC, 10km (MC220L)

Availability: In Stock
de la 82.99 RON loading...

flax.ro
loading...
vexio.ro
loading...
pcone.ro
loading...

Convertor RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport module MiniGBIC, TP-LINK "MC220L"Producator TP-LinkTip_Conexiune WiredTip_Dispozitiv AccesoriiRata_de_Transfer 10/100/1000 Mb/sStandarde IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3xFunctii_Avansate Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiberPort-uri 1 Gigabit SFP port, 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)Indicator_LED PWR, LINK, RXAplicatie Interior/ExteriorDimensiuni 94.5 x 73.0 x 27.0 mmCod MC220L



Media convertor TP-LINK MC220L: MC 220 L, MC 220L, MC220 L

3cheaps - compară prețuri pentru TP-LINK MC220L

Informațiile despre caracteristicile tehnice, setul de livrare, țara de fabricație și aspectul produselor este doar pentru referință și se bazează pe cele mai recente informații disponibile la momentul publicării.
Brand
TP LINK
Informațiile despre caracteristicile tehnice, setul de livrare, țara de fabricație și aspectul produselor este doar pentru referință și se bazează pe cele mai recente informații disponibile la momentul publicării.
Meniu