TP-LINK Media Convertor fibra optica TP-Link MC200CM Multi-Mode 0.55 Km, 1 x RJ45 10/100/1000, 1 x FO 1000M SC/UPC (RX-TX) (MC200CM)

TP-LINK Media Convertor fibra optica TP-Link MC200CM Multi-Mode 0.55 Km, 1 x RJ45 10/100/1000, 1 x FO 1000M SC/UPC (RX-TX) (MC200CM)

Availability: In Stock
de la 135.99 RON loading...

dabstore.ro
loading...

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu

3cheaps - compară prețuri pentru TP-LINK Media Convertor fibra optica TP-Link MC200CM Multi-Mode 0.55 Km, 1 x RJ45 10/100/1000, 1 x FO 1000M SC/UPC (RX-TX) (MC200CM)

Informațiile despre caracteristicile tehnice, setul de livrare, țara de fabricație și aspectul produselor este doar pentru referință și se bazează pe cele mai recente informații disponibile la momentul publicării.
Brand
TP LINK
Informațiile despre caracteristicile tehnice, setul de livrare, țara de fabricație și aspectul produselor este doar pentru referință și se bazează pe cele mai recente informații disponibile la momentul publicării.
Meniu