Imagini UBIQUITI POE-48-24W - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii UBIQUITI POE-48-24W
(0,00/ Recenzii)
Categorie: Adaptoare PowerLAN
Brand: UBIQUITI
Cod Produs:POE-48-24W
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru UBIQUITI POE-48-24W
   1/14 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
itarena.ro favicon  itarena.ro - Adaptor PoE Ubiquiti POE-48-24W
60.27RON
itarena.ro favicon  itarena.ro - Adaptor Ubiquiti POE-24-24W-WH 24W Negru
60.42RON
spy-shop.ro favicon  spy-shop.ro - Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-24W-WH
spy-shop.ro favicon  spy-shop.ro - Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-24W
spy-shop.ro favicon  spy-shop.ro - Adaptor PoE Ubiquiti 48 0.5A
evomag.ro favicon  evomag.ro - Adaptor Poe UBIQUITI POE-24-24W, 24V, 12W, 500mA (Negru)
evomag.ro favicon  evomag.ro - Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-24W-G, 24V 1A, Gigagbit (Negru)
evomag.ro favicon  evomag.ro - Injector PoE UbiquitiPOE-48-24W
itarena.ro favicon  itarena.ro - Adaptor PoE Ubiquiti POE-48-24W-G Gigabit
72.5RON
spy-shop.ro favicon  spy-shop.ro - Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-24W-G-WH
72.9RON
spy-shop.ro favicon  spy-shop.ro - Adaptor Ubiquiti POE-48-24W-G
spy-shop.ro favicon  spy-shop.ro - Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-24W-G
evomag.ro favicon  evomag.ro - Injector PoE UBIQUITI GBE/POE-48-24W-G
spy-shop.ro favicon  spy-shop.ro - Adaptor Gigabit U-PoE+ PoE+ Ubiquiti, 30W, 48 Vdc, 0.65 A
Legenda ( )
Istoric de preț
Descriere completă UBIQUITI POE-48-24W
Descriere Adaptor Ubiquiti - POE-48-24W
Adaptor Ubiquiti POE-48-24W
Descoperă cele mai bune oferte în categoria Adaptoare PowerLAN
De ce să folosești comparatorul nostru de prețuri?
Adaptorul Ubiquiti POE-48-24W este o solutie compacta si portabila pentru alimentarea aparatelor cu energie electrica si date prin cablu. Dotat cu doua porturi RJ-45, adaptorul permite transferul de date si alimentarea simultana a unui dispozitiv la distante mari. Cu dimensiunile sale compacte de 88 x 57 x 33 mm, adaptorul poate fi usor instalat si transportat, fiind ideal pentru aplicatii de retea mobile. Acest produs este fabricat de brand-ul Ubiquiti si asigura o performanta de inalta calitate.