Imagini OEM 8394COMP260PSI - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii OEM 8394COMP260PSI
(2,00/8 Recenzii)
Categorie: Compresoare auto
Brand: OEM
Cod Produs:8394COMP260PSI
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru OEM 8394COMP260PSI
   1/5 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
casaidea.ro favicon  casaidea.ro - Compresor auto Troy 18250, 12 V, 250 Psi
51.03RON
jollymag.ro favicon  jollymag.ro - Compresor aer auto, Breckner Germany, portabil, 12 V, 180 W, 150 PSI, cu geanta si kit reparatii pana
318.38RON
cu-reduceri.ro favicon  cu-reduceri.ro - Redresor pornire auto/Jump Starter 12 V cu compresor de 4.35 BAR/150 PSI, curent de pornire 2000 A, curent maxim 4000 A, capacitate baterie 24000 mAh, lanterna
470RON
cu-reduceri.ro favicon  cu-reduceri.ro - Acumulator extern pornire auto / Jump Starter 12 V cu compresor 150 PSI, curent de pornire 1200 A, curent maxim 2500 A, capacitate 20000 mAh, lanterna
490RON
cu-reduceri.ro favicon  cu-reduceri.ro - Redresor pornire auto/Jump Starter 12 V cu compresor de 4.35 BAR/150 PSI, curent de pornire 3000 A, curent maxim 6000 A, capacitate baterie 27000 mAh, lanterna
560RON
Legenda ( )
Istoric de preț
Descriere completă OEM 8394COMP260PSI
Descriere Compresor auto, 260 psi , 12 - 8394COMP260PSI
Produsul Compresor auto, 260 psi , 12 V, din categoria Compresoare auto se evidențiază prin selecția urmatoare de specificații care îl fac potrivit pentru nevoile diverse ale consumatorilor: Provine de la brandul OEM, functii buton on/off, manometru integrat, greutate 0.5 kg, tip panou de comanda mecanic, tip produs compresor auto portabil, debit maxim de aer 30 l/min, tensiune alimentare 12 v, tip alimentare priza auto 12v, numar cilindri 1, presiune maxima de lucru 17 bar, lungime furtun 50 cm, lungime cablu 2.8 m, .
Compresor auto, 260 psi , 12 V
Descoperă cele mai bune oferte în categoria Compresoare auto
Cauți cele mai bune oferte pentru Compresor auto, 260 psi , 12 în categoria Compresoare auto? Ai ajuns în locul potrivit! Pe platforma noastră de comparare prețuri, poți găsi cele mai avantajoase opțiuni de pe piață, economisind bani și timp prețios.
Compresor auto, 260 psi , 12 este un produs popular și apreciat în categoria sa. Compară prețurile de la diferiți comercianți și alege oferta care ți se potrivește cel mai bine nevoilor și bugetului.
De ce să folosești comparatorul nostru de prețuri?
Explorează acum cele mai bune oferte pentru Compresor auto, 260 psi , 12 și profită de prețurile competitive din categoria Compresoare auto. Utilizează comparatorul nostru de prețuri pentru a face achiziții inteligente și informate.
Loading description...
3cheaps - compară prețuri pentru Compresor auto, 260 psi , 12 V (8394COMP260PSI)
Specificatii 8394COMP260PSI
Recenzii 8394COMP260PSI
(2,00/8 Recenzii)
Compresor auto, 260 psi , 12 V a obtinut nota 2,00 din media celor 8 recenzii preluate de pe 1 canal(e)