Hidrofor Acqua Jet 100A/50
Imagini ACQUA JET100A/50 - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii ACQUA JET100A/50
(0,00/ Recenzii)
Categorie: Hidrofoare
Brand: ACQUA
Cod Produs:JET100A/50
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru ACQUA JET100A/50
   1/1 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
infinity.ro favicon  infinity.ro - Hidrofor Omnigena JET 100A/50, putere 1100W, rezervor inox 50L
1055.93RON
Legenda ( )
Istoric de preț
Descriere completă ACQUA JET100A/50
Descriere Hidrofor Acqua Jet - JET100A/50
Produsul Hidrofor Acqua Jet 100A/50, din categoria Hidrofoare se evidențiază prin selecția urmatoare de specificații care îl fac potrivit pentru nevoile diverse ale consumatorilor: Provine de la brandul ACQUA, culoare albastru, utilizare rezidential, tensiune alimentare 230 v, material fonta, tip curent monofazat, diametru racord refulare 1 inch, adancime de absorbtie 9 m, temperatura maxima 40 c, clasa de izolatie f, clasa de protectie ip 44, capacitate vas expansiune 50 l, presiune maxima 5 bar, functii pornire automata, diametru racord aspiratie 1 inch, debit maxim 50 l/min, continut pachet 1 x hidrofor, inaltime de refulare 50 m, putere 0.98 kw, nivel zgomot 81 db, .
Hidrofor Acqua Jet 100A/50
Descoperă cele mai bune oferte în categoria Hidrofoare
De ce să folosești comparatorul nostru de prețuri?
Loading description...
3cheaps - compară prețuri pentru Hidrofor Acqua Jet 100A/50 (JET100A/50)
Specificatii JET100A/50
Recenzii JET100A/50
(0,00/ Recenzii)
Hidrofor Acqua Jet 100A/50 a obtinut nota 0,00 din media celor recenzii preluate de pe 0 canal(e)
Canale de recenzii:
Produse asemănătoare
Categorii asemănătoare
În cazul în care Hidrofor Acqua Jet 100A/50 nu corespunde așteptărilor tale, te invit să explorezi categoriile similare de mai jos pentru a identifica produsul potrivit: