Motopompa Senci SCWP-100A
Imagini SENCI SCWP-100A - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii SENCI SCWP-100A
(5,00/1 Recenzii)
Categorie: Pompe apa
Brand: SENCI
Cod Produs:SCWP-100A
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru SENCI SCWP-100A
   1/3 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
albertool.com favicon  albertool.com - Motopompa pentru ape curate, diametru 50mm, SCWP-50 - Senci
915.8RON
albertool.com favicon  albertool.com - Motopompa pentru ape curate, diametru 80mm, SCWP-80 - Senci
973.99RON
albertool.com favicon  albertool.com - Motopompa pentru ape curate, diametru 100mm, SCWP-100A - Senci
Legenda ( )
Istoric de preț
Descriere completă SENCI SCWP-100A
Descriere Motopompa Senci - SCWP-100A
Produsul Motopompa Senci SCWP-100A, din categoria Pompe apa se evidențiază prin selecția urmatoare de specificații care îl fac potrivit pentru nevoile diverse ale consumatorilor: Provine de la brandul SENCI, culoare multicolor, utilizare rezidential, lungime 68 cm, greutate 40 kg, tip combustibil benzina, tip pornire manuala, capacitate rezervor 3.6 l, functii senzor lipsa ulei, tip pompa motopompa, tip motor termic, adancime de absorbtie 8 m, capacitate cilindrica 223 cm³, latime 46.5 cm, putere motor 7.5 cp, inaltime de refulare 25 m, inaltime 54.5 cm, diametru racord refulare 4 inch, diametru racord aspiratie 4 inch, debit maxim 1330 l/min, .
Motopompa Senci SCWP-100A
Descoperă cele mai bune oferte în categoria Pompe apa
De ce să folosești comparatorul nostru de prețuri?
Motopompa Senci SCWP-100A este o motopompa rezidentiala de culoare multicolor, cu o lungime de 68 cm, o greutate de 40 Kg si un rezervor de combustibil de 3.6 l. Este echipata cu un motor termic de 7.5 cp si 223 cm³, care ofera o adancime de absorbtie de 8 m si o inaltime de refulare de 25 m. Are un tip de pornire manuala si functii suplimentare, precum senzorul pentru lipsa uleiului. Motopompa are un diametru de racord refulare de 4 inch si un diametru de racord aspiratie de 4 inch, oferind un debit maxim de 1330 l/min. Acest produs de calitate este marca Senci.