Rucsac Laptop Dicallo LLB9913-16 16"
Imagini DICALLO LLB9913-16 - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii DICALLO LLB9913-16
(5,00/3 Recenzii)
Categorie: Genti laptop
Brand: DICALLO
Cod Produs:LLB9913-16
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru DICALLO LLB9913-16
   1/1 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
evomag.ro favicon  evomag.ro - Rucsac laptop Dicallo LLB9913-16, 16.4inch (Negru/Albastru)
100.99RON
Legenda ( )
Istoric de preț
Descriere completă DICALLO LLB9913-16
Descriere Rucsac Laptop Dicallo LLB9913-16 - LLB9913-16
Produsul Rucsac Laptop Dicallo LLB9913-16 16", din categoria Genti laptop se evidențiază prin selecția urmatoare de specificații care îl fac potrivit pentru nevoile diverse ale consumatorilor: Provine de la brandul DICALLO, culoare negru, material nylon, tip inchidere fermoar, tip de tip: rucsac, functii buzunar accesorii, bretele captusite si reglabile, compatibilitate maxima laptop 16 inch, lungime 350 mm, adancime 165 mm, numar compartimente exterioare 3, inaltime 495 mm, .
Descoperă cele mai bune oferte în categoria Genti laptop
De ce să folosești comparatorul nostru de prețuri?
Loading description...
3cheaps - compară prețuri pentru Rucsac Laptop Dicallo LLB9913-16 16" (LLB9913-16)
Specificatii LLB9913-16
Recenzii LLB9913-16
(5,00/3 Recenzii)
Rucsac Laptop Dicallo LLB9913-16 16" a obtinut nota 5,00 din media celor 3 recenzii preluate de pe 1 canal(e)
Canale de recenzii:
emag - nota 5 din 3 recenzii.
Produse asemănătoare
Categorii asemănătoare
În cazul în care Rucsac Laptop Dicallo LLB9913-16 16" nu corespunde așteptărilor tale, te invit să explorezi categoriile similare de mai jos pentru a identifica produsul potrivit: