Sursa Aerocool VX PLUS 650, 650W
Imagini AEROCOOL VX-PLUS-650 - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii AEROCOOL VX-PLUS-650
(5,00/2 Recenzii)
Categorie: Surse PC
Brand: AEROCOOL
Cod Produs:VX-PLUS-650
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru AEROCOOL VX-PLUS-650
   1/2 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
flanco.ro favicon  flanco.ro - Sursa Aerocool VX Plus 650, 650 W, Single rail, PFC Activ, Ventilator 120mm, Eficienta 82%
224.99RON
evomag.ro favicon  evomag.ro - Sursa Aerocool VX Plus 650W (Negru)
249.99RON
Legenda ( )
Istoric de preț
Descriere completă AEROCOOL VX-PLUS-650
Descriere Sursa Aerocool VX PLUS 650, - VX-PLUS-650
Produsul Sursa Aerocool VX PLUS 650, 650W, din categoria Surse PC se evidențiază prin selecția urmatoare de specificații care îl fac potrivit pentru nevoile diverse ale consumatorilor: Provine de la brandul AEROCOOL, numar ventilatoare 1, format atx, caracteristici speciale uvp, pfc activ, ovp, scp, opp, sip, conectori 4 x sata, 3 x molex, 2 x 6 + 2 pin pci-e, 1 x 24 pin, 1 x floppy, 1 x 4 + 4 pin atx/eps, sursa modulara nu, putere sursa (w) 650, rail single rail, alimentare 230vac 5a 47-63hz, .
Descoperă cele mai bune oferte în categoria Surse PC
De ce să folosești comparatorul nostru de prețuri?
Sursa Aerocool VX PLUS 650 ofera o putere de 650W ce poate fi alimentata la 230VAC. Aceasta are un singur ventilator si format ATX. Are caracteristici speciale UVP, PFC Activ, OVP, SCP, OPP si SIP. Are patru conectori SATA, trei conectori Molex, doi conectori 6+2 Pin PCI-E, un conector 24 Pin, un conector Floppy si un conector 4+4 Pin ATX/EPS. Nu este modulara.
3cheaps - compară prețuri pentru Sursa Aerocool VX PLUS 650, 650W (VX-PLUS-650)
Specificatii VX-PLUS-650
Recenzii VX-PLUS-650
(5,00/2 Recenzii)
Sursa Aerocool VX PLUS 650, 650W a obtinut nota 5,00 din media celor 2 recenzii preluate de pe 1 canal(e)
Canale de recenzii:
emag - nota 5 din 2 recenzii.
Produse asemănătoare
Categorii asemănătoare
În cazul în care Sursa Aerocool VX PLUS 650, 650W nu corespunde așteptărilor tale, te invit să explorezi categoriile similare de mai jos pentru a identifica produsul potrivit: