Switch TP-Link TL-SG1005LP, 5-Port Gigabit
Imagini TP-LINK TL-SG1005LP - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii TP-LINK TL-SG1005LP
(0,00/ Recenzii)
Categorie: Switch-uri cu management
Brand: TP-LINK
Cod Produs:TL-SG1005LP
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru TP-LINK TL-SG1005LP
   1/4 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
143.99RON
a2t.ro favicon  a2t.ro - Switch cu 5 Porturi Gigabit, 4x PoE+, 40W, Plug and Play, Tp-Link, TL-SG1005LP
144.99RON
evomag.ro favicon  evomag.ro - Switch TP-LINK TL-SG1005LP, Gigabit, 5 Porturi, PoE
1cctv.ro favicon  1cctv.ro - Switch TP-LINK TL-SG1005LP, 5 port, 10/100/1000 Mbps
Legenda ( )
Istoric de preț
Descriere completă TP-LINK TL-SG1005LP
Descriere Switch TP-Link TL-SG1005LP, 5-Port - TL-SG1005LP
Produsul Switch TP-Link TL-SG1005LP, 5-Port Gigabit, din categoria Switch-uri cu management se evidențiază prin selecția urmatoare de specificații care îl fac potrivit pentru nevoile diverse ale consumatorilor: Provine de la brandul TP-LINK, alimentare la retea, 53.5 v dc / 0.81 a, standarde 802.3x flow control, 802.1p/dscp qos, ieee 802.3af/at, altele fanless, cablare (fire): 10base-t: utp category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100base-tx: utp category 5, 5e cable (maximum 100m), 1000base-t: utp category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m), eia/tia-568 100Ω stp (maximum 100m), dimensiune (mm) 99.8 x 25 x 98 mm, porturi 5 × 10/100/1000mbps rj45, putere consumata (w): 40, .