Fierastrau sabie pe acumulator Black & Decker BDCR18N-XJ, 18 V, 3000 curse/min, 15 cm panza fierastrau, fara acumulatoor/incarcator
Imagini BLACK & DECKER BDCR18N-XJ - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii BLACK & DECKER BDCR18N-XJ
(0,00/ Recenzii)
Categorie: Fierastraie electrice
Brand: BLACK & DECKER
Cod Produs:BDCR18N-XJ
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru BLACK & DECKER BDCR18N-XJ
   1/1 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
emag.ro favicon  emag.ro - Fierastrau sabie pe acumulator Black & Decker BDCR18N-XJ, 18 V, 3000 curse/min, 15 cm panza fierastrau, fara acumulatoor/incarcator
349.99RON
Legenda ( )
Istoric de preț
Descriere completă BLACK & DECKER BDCR18N-XJ
Descriere Fierastrau sabie pe acumulator Black & - BDCR18N-XJ
Produsul Fierastrau sabie pe acumulator Black & Decker BDCR18N-XJ, 18 V, 3000 curse/min, 15 cm panza fierastrau, fara acumulatoor/incarcator, din categoria Fierastraie electrice se evidențiază prin selecția urmatoare de specificații care îl fac potrivit pentru nevoile diverse ale consumatorilor: Provine de la brandul BLACK & DECKER, tip alimentare acumulator, tip acumulator li-ion, suprafata lucru lemn, metal, plastic, rigips, tip lucrare hobby, tensiune alimentare 18 v, tip de tip: sabie, tip taiere oscilanta, greutate 1.6 kg, viteza maxima (rpm) 3000, culoare negru/ portocaliu, adancime 90 mm, turatie mers in gol (rpm) 3000, inaltime 180 mm, lungime 390 mm, lungime cursa 22 mm, functii lama reglabila, nivel zgomot 90.5 db, lungime panza 15 cm, adancime de taiere lemn 22 mm, .
Descoperă cele mai bune oferte în categoria Fierastraie electrice
De ce să folosești comparatorul nostru de prețuri?
Loading description...
3cheaps - compară prețuri pentru Fierastrau sabie pe acumulator Black & Decker BDCR18N-XJ, 18 V, 3000 curse/min, 15 cm panza fierastrau, fara acumulatoor/incarcator (BDCR18N-XJ)
Specificatii BDCR18N-XJ
Recenzii BDCR18N-XJ
(0,00/ Recenzii)
Fierastrau sabie pe acumulator Black & Decker BDCR18N-XJ, 18 V, 3000 curse/min, 15 cm panza fierastrau, fara acumulatoor/incarcator a obtinut nota 0,00 din media celor recenzii preluate de pe 0 canal(e)
Canale de recenzii:
Produse asemănătoare
Categorii asemănătoare
În cazul în care Fierastrau sabie pe acumulator Black & Decker BDCR18N-XJ, 18 V, 3000 curse/min, 15 cm panza fierastrau, fara acumulatoor/incarcator nu corespunde așteptărilor tale, te invit să explorezi categoriile similare de mai jos pentru a identifica produsul potrivit: