Imagini FORNELLO PACHETLYDIACOSINOX120MM - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii FORNELLO PACHETLYDIACOSINOX120MM
(0,00/ Recenzii)
Categorie: Centrale termice
Brand: FORNELLO
Cod Produs:PACHETLYDIACOSINOX120MM
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru FORNELLO PACHETLYDIACOSINOX120MM
   1/3 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
fornello.ro favicon  fornello.ro - Pachet Centrala termica pe peleti Fornello Lidya Compact 25 kw, echipata cu pompa electronica Grundfos, vas expansiune, manometru, aerisitor, supapa, arzator inox, A+, Cos inox 6 ml 120 mm
14553.55RON
15933.36RON
fornello.ro favicon  fornello.ro - Pachet Centrala termica pe peleti Fornello Lidya Compact 25 kw, echipata cu pompa electronica Grundfos, vas expansiune, manometru, aerisitor, supapa, arzator inox, A+, Puffer P 500l, Cos inox 6 ml 120 mm, Boiler Termoelectric Fornello 10
Legenda ( )
Istoric de preț
Descriere completă FORNELLO PACHETLYDIACOSINOX120MM
Descriere Pachet Centrala termica pe peleti - PACHETLYDIACOSINOX120MM
Produsul Pachet Centrala termica pe peleti Fornello Lidya Compact 25 kw, echipata cu pompa electronica Grundfos, vas expansiune, manometru, aerisitor, supapa, telecomanda, arzator inox, A+, Cos inox 6 ml 120 mm, din categoria Centrale termice se evidențiază prin selecția urmatoare de specificații care îl fac potrivit pentru nevoile diverse ale consumatorilor: Provine de la brandul FORNELLO, culoare alb, tensiune alimentare 220 v, utilizare rezidential, industrial, clasa de protectie ip 20, tip panou de comanda digital, functii telecomanda, afisaj digital lcd, ventilator turatie variabila, tiraj fortat, programare orara, vas de expansiune, ➲ pompa modulanta (erp ready), tip alimentare electricitate, destinat pentru incalzire & preparare apa calda menajera, tiraj evacuare gaze arse fortat, kit evacuare gaze arse nu, tip centrala termica conventionala, suprafata de montare podea, preparare apa calda sistem incalzire cu boiler extern, putere utila maxima incalzire 25 kw, putere nominala maxima incalzire 25 kw, diametru teava incalzire retur 1", diametru evacuare gaze arse 80 mm, continut pachet 1x telecomanda, 1 x centrala termica, 1 x cos inox izolat 120mm 6 ml, presiune maxima instalatie incalzire 3 bar, eficienta energetica incalzire a+, temperatura maxima cazan 90 c, putere preparare apa calda 25 kw, latime 560 mm, recomandat pentru incaperi pana la 200 m², diametru teava alimentare apa 1 inch, diametru teava incalzire tur 1 inch, inaltime 1210 mm, capacitate vas expansiune 18 l, greutate 196 kg, adancime 730 mm, randament maxim incalzire (%) 93, .
Pachet Centrala termica pe peleti Fornello Lidya Compact 25 kw, echipata cu pompa electronica Grundfos, vas expansiune, manometru, aerisitor, supapa, telecomanda, arzator inox, A+, Cos inox 6 ml 120 mm
Descoperă cele mai bune oferte în categoria Centrale termice
De ce să folosești comparatorul nostru de prețuri?
Loading description...
3cheaps - compară prețuri pentru Pachet Centrala termica pe peleti Fornello Lidya Compact 25 kw, echipata cu pompa electronica Grundfos, vas expansiune, manometru, aerisitor, supapa, telecomanda, arzator inox, A+, Cos inox 6 ml 120 mm (PACHETLYDIACOSINOX120MM)
Specificatii PACHETLYDIACOSINOX120MM
Recenzii PACHETLYDIACOSINOX120MM
(0,00/ Recenzii)
Pachet Centrala termica pe peleti Fornello Lidya Compact 25 kw, echipata cu pompa electronica Grundfos, vas expansiune, manometru, aerisitor, supapa, telecomanda, arzator inox, A+, Cos inox 6 ml 120 mm a obtinut nota 0,00 din media celor recenzii preluate de pe 0 canal(e)
Canale de recenzii:
Produse asemănătoare
Categorii asemănătoare
În cazul în care Pachet Centrala termica pe peleti Fornello Lidya Compact 25 kw, echipata cu pompa electronica Grundfos, vas expansiune, manometru, aerisitor, supapa, telecomanda, arzator inox, A+, Cos inox 6 ml 120 mm nu corespunde așteptărilor tale, te invit să explorezi categoriile similare de mai jos pentru a identifica produsul potrivit: