Imagini TROTEC PAGS11-125 - Compara Preturi | 3CHEAPS
Detalii TROTEC PAGS11-125
(0,00/ Recenzii)
Categorie: Polizoare
Brand: TROTEC
Cod Produs:PAGS11-125
Compară prețurile
Oferte disponibile pentru TROTEC PAGS11-125
   1/21 loading gif
Oferte recomandate
Alte oferte
europroduse.ro favicon  europroduse.ro - Flex Polizor Unghiular Procraft PW 750, 750 W, 1200 RPM, 125 mm Carbuni
173RON
grupdzc.ro favicon  grupdzc.ro - Flex Polizor Unghiular Procraft PW 1200, 860 W, 11000 RPM, 125 mm
179RON
europroduse.ro favicon  europroduse.ro - Flex Polizor Unghiular Procraft PW 1200, 860 W, 11000 RPM, 125 mm
181RON
evomag.ro favicon  evomag.ro - Polizor unghiular Heinner VPU005, 1200 W, 12000 rpm, 125 mm
196.99RON
micul-meserias.ro favicon  micul-meserias.ro - Flex Polizor Unghiular Procraft PW 1200, 860 W, 11000 RPM, 125 mm
199RON
micul-meserias.ro favicon  micul-meserias.ro - Polizor unghiular-flex Hecht1309, putere 1200 w, diametru disc 125 mm, 2.6 Kg
201RON
megadepot.ro favicon  megadepot.ro - Flex Polizor Unghiular Procraft PW 750, 750 W, 1200 RPM, 125 mm Carbuni
209RON
europroduse.ro favicon  europroduse.ro - Flex polizor unghiular 1200 W cu variator PROCRAFT PW 1200ES
211RON
grupdzc.ro favicon  grupdzc.ro - Flex polizor unghiular 1200 W cu variator PROCRAFT PW 1200ES
212RON
micul-meserias.ro favicon  micul-meserias.ro - Flex Polizor Unghiular 1200 W cu variator Procraft PW 1200ES
232RON
flanco.ro favicon  flanco.ro - Polizor unghiular Heinner VPU005, 1200 W, 12.000 RPM, 125 mm